Art Grup Cam Sanayi
Art Grup Cam Sanayi

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Art Grup Cam Sanayi Art Grup Cam Sanayi

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

1980 yılında faaliyetlerini tamamen perakende cam pazarlamasına yönlendiren Mehmet TOPSÖĞÜT, İlerleyen yıllarda Bilal TOPSÖĞÜT ile 1998 Yılında ART GRUP CAM LTD.ŞTİ. ini Kurarak endüstriyel Dekoratif cam üretimine başlayarak camın farklı alanlarında da değer kazandırmaya yönelmiştir.
1998 yılında Bizote , Kanal makinesi , 2007 yılında CNC cam işleme makineleri 2009 yılında Cam Baskı makinesi , 2011 yılında Satina cam üretim hattı, 45 derece rodaj makinesi, Asitli cam üretim hattı ile 2014 yılı tasarımlarının tamamını yenileyip tasarımların patenttini alarak yoluna devam etmektedir.

Yeni san. Sit. deki Üretim alanını 2012 Yılında Malatya 2.OSB Bölgesindeki fabrika inşaatını tamamlayarak tüm üretimini bir araya toplayarak daha kaliteli üretim yapabilmektedir.
2014 yılı itibariyle bayilerini artırmakla bayilerin online sipariş online ödeme kolaylığı sağladı.
Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak, kalitesi müşteri tarafından onaylanmış ürünleri tedarik etmekte ve güçlü pazarlama ağı ile Türkiye’nin her noktasına kadar bu ürünleri tanıtmaktadır.

İlkleri, sektördeki öncülüğü 30 yılı aşkın birikim ve tecrübesiyle ülke çapında iş ortakları ile birlikte faaliyetlerini sürdüren ART GRUP CAM dünya standartlarına uygun kalitede zengin ürün çeşitliliği ile her türlü cam ihtiyacını karşılayabilecek şekilde hizmet vermektedir. Satış öncesi ve sonrası destek ile verdiği teknik bilgi hizmeti ile her türlü projede çözüm ortağı olarak değerli müşterinin yanında yer almaktadır.

Önceliği müşteri memnuniyeti ile farklılığı olan ART GRUP CAM yenilik çi özelliği ile farklılığını göstererek , ayrıca baskı lı , asitli , CNC ,kanallı ,şekilli kanal ,satina , boyalı, simli cam üretiminde dünya standartlarındaki üretim teknolojisi ile hizmet vermenin gururunu taşımaktadır.

Yeni ürün ve trendleri yakından takip ederek katma değer yaratacak ürünleri kullanıcılarıyla buluşturmaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir.

Birbirimizden aldığımız güç ile hep birlikte, gönül birliğiyle hedeflerimize yönelik sağlam adımlar ile ilerliyoruz.

İnsana verdiği değer, çalışanlarına duyduğu güven ve kurumsallığın verdiği güç,sorumluluk ile 35 yılı aşkın başarılı bir geçmişi ardına alarak yeni umutlar ve projeler ile yolumuza devam ediyoruz.